بنیاد جهانی سُخن گُستران سبزمنش، Sabz manesh Foundation
مجموعه اشعار شاعران معاصر و شاعران جوان و بزرگترین پایگاه ادبی شعر، معرفی شاعران ، طنز، ادبیات فارسی، داستان نویسی، مقاله نویسی، و واژه سازی میباشد.

پروفسور امین در نمایش«گاو مجسم»

پروفسور سیدحسن امین حقوقدان و فیلسوف معاصر و رئیس انجمن ادبی ایران یکشنبه شب ۱۹ شهریور در مراسم نمایشنامه خوانی گاو مجسم حضور یافت. این نمایشنامه نوشته غلامرضا احمدخانی در فرهنگسرای فردوس تهران به کارگردانی و تهیه کنندگی افشین فکوری اجرا شد و موضوع آن شیفتگی مردی در سمت مشاور به مجسمه گاوی در پارک عمومی بود که مبتلایان دروغین به جنون گاوی را روانکاوی می کرد.
از جمله شخصیت های هنری حاضر در این جلسه می توان از این هنرمندان یاد کرد: استاد داود محمدیه پیشکسوت سینما، خانم منیر  السادات صنایع بازیگر، خانم ژیلا محمدی سدید بازیگر، آقای حمیدرضا خوش نظر معروف به عمو حمید، آقای حمزه اسدی کارگردان و بازیگر ، آقای علیرضا باقری بازیگر و استاد ادب و اخلاق.
پس از اتمام نمایشنامه خوانی، پروفسور امین درکنار کارگردان و تهیه کننده این نمایشنامه خوانی  افشین فکوری، خانم هما خاکپاش بازیگر، دکتر سعیدنیا مجری و بازیگر، آقای رضا شریف بازیگر، آقای امیر زمانی بازیگر و دیگر هنرمندان نامدار کشورمان الواح تقدیر بازیگران و نمایشنامه خوانان این برنامه را به آنان هدیه کردند.
این مراسم از استقبال بسیار خوب هنردوستان و اهالی تئاتر برخوردار شد، به حدی که نه تنها تمام صندلی های سالن بزرگ فرهنگسرا پر شده بود، بلکه تعداد زیادی از استادان و علاقه مندان سر پا ایستاده و به اجرای برنامه گوش جان سپردند.
مدیر اجرایی این نمایشنامه خوانی لاله گلرخ عربانی و بازیگران شامل مریم جعفری تهرانی بودند. در پایان این مراسم نسخه هایی از مجله حافظ نیز به رسم هدیه به هنرمندان حاضر اهدا و لوح یادبود به وسیله چهره های آشنا امضا شد.

ارسال یک پاسخ