بنیاد جهانی سُخن گُستران سبزمنش، Sabz manesh Foundation
مجموعه اشعار شاعران معاصر و شاعران جوان و بزرگترین پایگاه ادبی شعر، معرفی شاعران ، طنز، ادبیات فارسی، داستان نویسی، مقاله نویسی، و واژه سازی میباشد.

پروفسور جعفر محمد ترمذى(عضويت شوراى رهبری بنياد جهانى سخن‌گستران سبزمنش) را بدست آورد

پروفسور جعفر محمد ترمذى عضويت شوراى رهبری بنياد جهانى سخن‌گستران سبزمنش را بدست آورد

پروفسور دکتر جعفر محمد ترمذی(نویسنده، استاد دانشگاه و شاعر پارسی‌گوی کشور ازبیکستان)، بر اساس فعالیت‌ها و تلاش‌های گسترده فرهنگی از عضویت ارشد بنیاد جهانی سخن‌گستران سبزمنش به عضویت شورای رهبری بنیاد جهانی سبزمنش پذیرفته شده ومورد تأیید قرار گرفت.

پروفسور جعفر محمد ترمذى عضويت شوراى رهبری بنياد جهانى سخن‌گستران سبزمنش را بدست آورد
پروفسور جعفر محمد ترمذى عضويت شوراى رهبری بنياد جهانى سخن‌گستران سبزمنش را بدست آورد

به گزارش سبزمنش، در نشستی که به مناسبتِ اهدای نشان و لوح سپاس بنیاد جهانی سبزمنش به پروفسور جعفر ترمذی در تهران برگزار شده بود؛ دکتر بسم الله شریفی(مؤسس و دبیرکل اجرایی بنیاد جهانی سبزمنش)، از تلاش‌های دکتر جعفرمحمد ترمذی سپاس‌گزاری نموده گفت:

(تاریخ همیشه وام‌دار زنان و مردانی‌ست که در مقاطع مختلف، داشته‌های مادی و معنوی خویش را در طبق اخلاص نهاده و عمیق‌ترین مفاهیم بشری یعنی آموزش، پرورش و ترویج ارزش‌های فرهنگی را با تعریف و تفسیر برای نسل‌های آینده ماندگار ساخته اند).

دکتر بسم الله شریفی در حالی‌که بانو نسرین حسینی(عضو ارشد بنیاد جهانی سبزمنش) در نشست حضور داشت، آقای دکتر ترمذی را مخاطب قرار داده، افزود:

به نمایندگی از هیات رهبری بنیاد جهانی سخن‌گستران سبزمنش، زحمات و تلاش‌های پیوسته و همیشه‌گی‌تان را در راستای تقویت امور فرهنگی بنیاد جهانی سبزمنش به دیده قدر نگریسته و این لوح سپاس که مبیین ارتقای شما به عضویت شورای رهبری است را، تقدیم حضور شما می‌نمایم.

در این نشست، کتاب های: غزل گستران سبزمنش” زندگی نامه و نمونه ی اشعار پنجاه عضو با افتخار بنیاد جهانی سبزمنش”، تالیف دکتر بسم الله شریفی و کتاب(یک جهان تلاش و…” زندگی نامه، دیدگاه، بررسی فعالیت ها و اشعار دکتر بسم الله شریفی، مؤسس و دبیرکل بنیاد جهانی سخن گستران سبزمنش”)، تألیفِ رزیتا دغلاوی نژاد، به آقای ترمذی اهدا شد.

گفتنی‌ست بنیاد جهانی سخن‌گستران سبزمنش به عنوان بزرگ‌ترین نهاد فرهنگی مستقل، اکنون در 30 کشور حضور و اعضاء دارد و برای انسجام فارسی‌زبانان جهان با روی‌کرد هم‌گرایی با گویش‌وران سایر زبان‌ها فعالیت می نماید.

1 نظر
  1. Sabz Logo
    نقیب مروت می گوید

    مبارک است
    به امید درخشش عالی شان در سبزمنش

ارسال یک پاسخ