بنیاد جهانی سُخن گُستران سبزمنش، Sabz manesh Foundation
مجموعه اشعار شاعران معاصر و شاعران جوان و بزرگترین پایگاه ادبی شعر، معرفی شاعران ، طنز، ادبیات فارسی، داستان نویسی، مقاله نویسی، و واژه سازی میباشد.

کتابِ خوشنویسی کامل قلی پور، رونمایی شد

 بنیاد جهانی سخن گستران سبزمنش و انجمن ادبی ایران از کتاب هنرمند، خطاط و خوشنویس( کامل قلی پور) رونمایی کرد.

کتاب خوشنویسی کامل قلی پور، رونمایی شد

    بنیاد جهانی سخن گستران سبزمنش و انجمن ادبی ایران از کتاب هنرمند، خطاط و خوشنویس( کامل قلی پور) رونمایی کرد.

 رونمایی کتاب خوشنویسی استاد کامل قلی پور، عضو فعال و مؤثر بنياد جهاني سبزمنش در ایران، بهانه‌ی برگزاری محفل فرهنگی در بار و در خور شأن نویسنده شد و از حضور و مصاحبت شخصیت‌‌های پیشتازِ حوزه فرهنگ، اجتماع و هنر کشورهای فارسی زبان مستفید شدیم.

 

به گزارش خبرنگار سایت جهانی سخن گستران سبزمنش

به مورخ هشتم شهریور سال ۱۴۰۱ مراسم رونمایی کتاب و شعرخوانی برگزار شد.

این نشست با شعر خوانی و سخنرانی شاعران و استادان ادامه پیدا کرد و سپس پروفسور سید حسن امین عضو مؤسس و دبیر علمی- پژوهشی بنياد جهاني سبزمنش‌ سخنانی درباره هنر خوشنویسی و قدمت آن و همبستگی خط خوشنویسی با شعر و ادبیات، صحبت‌های جالب داشتند و حضور مهمانان را با میزبانی به بدرقه گرفتند.

دکتر بسم الله شریفی مؤسس و دبیرکل بنياد جهاني سبزمنش در کنار توضیح ارزش‌های مشترک فرهنگی و تقویت روحیه‌ی همگرایی فرهنگی، به توضیح اهداف بنیاد جهانی سبزمنش پرداخت و سه تن از استادان گرانمایه و پرتلاش سبزمنش:

(1- دکتر پریوش ابراهیمی، عضو شورای مؤسسان و استاد کلاس/صنف های آموزشی(شرح غزلیات دیوان حافظ)؛

۲- دکتر نیلوفر سادات عبداللهی، عضو فعال سبزمنش و استاد بخش شرح داستان های شاهنامه فردوسی؛

۳- استاد کامل قلی پور، عضو فعال سبزمنش و مؤلف کتاب خوشنویسی) را به نمایندگی از هیئت رهبری با اهدای لوح سپاس مورد تحسین قرار داد.

در این نشست که به گردانندگی دکتر پریوش ابراهیمی از شاعران و سخنوران بنیاد جهانی سبزمنش به پیش برده می شد، دکتر سمیه صفرزاده خبرنگار و شاعر، شمیلاشهرابی، زهرا وجدانی از اعضای بنیاد سبزمنش آقایان: بهنام سعادتیان، کریم الله حسینی، دکتر طالقانی، استاد حبیب الله، ریحانیان پور، دکترملکی، حسینی راوندی آقای بشکوه راهی، سعید رضا خان، نغمه بیگ زاده محمود رفیعی، لیلافرحی، محمدرضا احمدی، نسترن سنجیده، پری حسن زاده، افسانه امیریان، شیرین میرزا عابدینی، الهه باباعلی و… زاده حضور بهم رسانیده بودند.

خبر نگار وعضو فعال سبزمنش: شمیلا شهرابی

 

ارسال یک پاسخ